Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem működik ez a paraszt XD...

Nem működik ez a paraszt XD mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

hello mindenki, nekem jelenleg egy dell laptopom van amelybe webkamera van beépítve és a hivatalos weblapról letöltöttem egy R151795.exe fájlt és telepítettem, mindent ahogy lehetett és tökéletesen működött, pár hete meg újratelepítettem a gépem mert sok volt a baromság rajta és most ugyanazt letöltöttem és megpróbáltam telepíteni de azt írja hogy "This product is not designed for your current operation system.", és fantasztikus angol tudásommal azt értettem belőle hogy nem kompalibitis az operációs rendszeremhez vagy hasonlót jelent



ugyanaz a windows 7 van fent ugyanazokkal a frissítésekkel mint akkor amikor működött, mi lehet a bibi?


2010. márc. 27. 18:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nyomj be 1 energiaitalt és akkor beugrik, ha nem akkor még 2 guríts le, ha akkor sem hát akkor izé, nagy baj van. -)
2010. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
szarügy, energia italom nincs, de egy kommentem van ami nem ide illik
2010. márc. 27. 19:18
 3/14 anonim válasza:
az msn is volt ilyen szar,hogy le lett töltve,azt..nemtom..xD..meg más programokkal is...hagyd azt a szarságot,és keress helyette valami jobbat =)
2010. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
pl?
2010. márc. 27. 20:03
 5/14 anonim válasza:
Mondom én: energiaital, de dögivel. -)
2010. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Valami maradt a webkamera szoftveréből a Registryben? Bár újratelepités után nem kellene. Próbáld meg Ccleanerrel kitakaritani. [link]
2010. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
meg próbáltam de sajnos nem jött be :(
2010. márc. 28. 11:57
 8/14 anonim válasza:
Melyik energiaitalt próbáltad, valami gagyit?
2010. márc. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
redbullt.
2010. márc. 28. 14:14
 10/14 MaXXeGee ***** válasza:
A win update nem ajánl fel esetleg másik drivert a kamerához? update-nél az egyénit választod és lesz olyan h "választható driver" hátha ... biosban nincs kikapcsolva vagy letiltva a telepíteni kívánt eszköz? Én mondjuk nem szoktam variálni a driver kereséssel, nekem winupdate megcsinálja :D (sosem találom meg a telepítő lemezeket) :D
2010. márc. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!