Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem működik ez a paraszt XD...

Nem működik ez a paraszt XD mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

hello mindenki, nekem jelenleg egy dell laptopom van amelybe webkamera van beépítve és a hivatalos weblapról letöltöttem egy R151795.exe fájlt és telepítettem, mindent ahogy lehetett és tökéletesen működött, pár hete meg újratelepítettem a gépem mert sok volt a baromság rajta és most ugyanazt letöltöttem és megpróbáltam telepíteni de azt írja hogy "This product is not designed for your current operation system.", és fantasztikus angol tudásommal azt értettem belőle hogy nem kompalibitis az operációs rendszeremhez vagy hasonlót jelent



ugyanaz a windows 7 van fent ugyanazokkal a frissítésekkel mint akkor amikor működött, mi lehet a bibi?


2010. márc. 27. 18:26
1 2
 11/14 Gyufikaaa ***** válasza:
Próbálj meg hozzá régebbi drivert keresni,az is segíthet...
2010. márc. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
rendben megpróbálom mindkét lehetőséget pill* :D
2010. márc. 30. 17:55
 13/14 anonim válasza:
Még több energiaitalt! -)
2010. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
mindkettőt megpróbáltam, van még 5let? :(
2010. márc. 31. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!