Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Maya menyire jó animációs...

A Maya menyire jó animációs program és van e tőlle jobb is?

Figyelt kérdés
Előre is köszi

2016. febr. 5. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja, a Renderman.
2016. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég jó, ahogy pl. a Blender is. Mindenki másra esküszik, szóval elég szubjektív az hogy "jó".
2016. febr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tabaki ***** válasza:
Az egyik legjobb. Tanuld meg A-tól Z-ig, aztán, ha 15 év múlva kinövöd, még mindig kereshetsz jobbat. Bocs, de ez mindig komikus egy kissé, amikor valaki előre mérlegeli, hogy valamelyik világelső csodaprogram méltó-e a tudatlanságához.
2016. febr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi tabaki de én értek az infóhoz.Csak úgy gondoltam kipróbálok valami ujjat is. A Mayát pedig csak hallásból hallotam hogy jó ,ezért kérdzetem meg hogy menyire jó,mert még nem ismerem.
2016. febr. 7. 19:13
 5/5 tabaki ***** válasza:
No jó, akkor maradjunk annyiban, hogy kitűnő program, és professzionális szinten az ismerete afféle standard elvárásnak számít. Csakis a javadra válik minden perc, amit vele töltesz. Az, hogy mi „jobb”, az önmagában nemigen értelmezhető, erősen függ a feladattól és a csapatmunka követelményeitől. Lehet, hogy valamely célra hasznosabb egy másik szoftverben dolgoznod, de a Maya-tudás akkor is elég erős alap ahhoz, hogy hamar eligazodj abban is. Nekem például nem kell másokhoz igazodnom, ezért gyakorlatilag csak Blendert használok (ami pedig elég sokban eltér a szokásos megoldású szerkesztőprogramoktól), mégis úgy érzem, igen sokat köszönhetek annak, hogy valaha, az ősidőkben, Mayával kezdtem. Szívből ajánlom.
2016. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!