Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7- et telepítek egy...

Windows 7- et telepítek egy számítógépre. Ezt de.11 órakor kezdtem el még mindig nincs kész. Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

Gygababite GA-31ES2L alaplap

4 GB memoria

Sagate 80 GB HDD IDE csatlakozású

512 MB DDR5 HD 5750 VGA

Intel 2 Core Duo E6550 CPU


A telepítő szépen boot- olt és úgy ahogy illik felmásolta a telepítő fájlokat. De viszont a windows fájlok kibontásával meggyűlt a gép baja (meg nekem is), mert már 18:30- van és még mindig csak 82%- nál tart.

Esély van rá hogy valahogy feltelepül rá a Windows 7 vagy hagyjam?


2016. febr. 7. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha még 10%-nál tartana akkor azt mondanám hagyd, de ha eddig vártál várd meg, hogy felmenjen 100%-ra, vagy ha utánna is lassú lenne indítsd újra a telepítőt.
2016. febr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 donfetibo ***** válasza:

Ilyen már volt nekem is igaz XP-vel 2x és két különböző gépen! Én úgy oldottam meg, hogy alapra állítottam a Biost azaz Load Default System opcióval! Ezután zökkenő mentesen ment a telepítő!

☺☻

2016. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1, Most már kiváncsiságból is meg mi fog történni. Egyátalán fojtatódik e a telepítés majd, ha kibontotta a windows fájlokat. Igaz a HDD dolgozik világít a ledje egyfolytában.

#2, BIOS reset megtörtént a install megkezdése előtt.


Na most már 99%- ig eljutott. :) Talán....

2016. febr. 7. 19:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet ha megvan utánna gyors lesz :)
2016. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Összetevők telepítése kész. :)
2016. febr. 7. 19:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor már nem sok idő, lehet már kész is van. Ne felejsd majd el a drivereket feltenni :)
2016. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Megtörtént az újraindítás, de sajna a post lefutása után csak a kurzor villog.

Ezt írja ki: Verifying DMI Pool Data

2016. febr. 7. 20:16
 8/8 A kérdező kommentje:
Milyen adatokat ellenőriz??? Hát ilyet, szerintem a HDD meghalt. :(
2016. febr. 7. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!