Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jo napot! Ugy jártam, hogy...

Jo napot! Ugy jártam, hogy telepitettem a windows 10 et és a windows 10 nem engedi telepiteni a uttorentet. Az lenne a kerdesem, hogy meglehete oldani, hogy telepitse vagy nem?

Figyelt kérdés
És ha nem akkor milyen programot tudnak ajánlani ami olyan mint az uttorent de megy a windows 10 en?

2016. febr. 9. 12:51
 1/7 meszike91 ***** válasza:

Miért nem engedi? Mit ír?


Egyébként az utorrent mára az egyik legrosszabb torrentkliense lett. A bitcoin botrány után szerintem nem is ajánlott a használata.


Ott van a deluge és a qbittorrent, mindekettő ingyenes, reklámmentes és megbízható.

2016. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt irja ki: a Windows smartscreen megakadályozta egy fel nem ismert alkalmazás futtatását.az alkalmazás futtatása veszélyeztetheti a számitogépet... nem tudom sehogyse telepiteni.de a fenti ket program közül melyik a jobb? melyiket éri meg letölteni?
2016. febr. 9. 16:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a smartscreen-t, amíg feltelepíted.
2016. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és azt hol lehet kikapcsolni?
2016. febr. 9. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult - Biztonság és karbantartás - bal oldalon Windows Smartscreen-beállítások módosítása.
2016. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mióta fent van a win 10es nem seedel... akármit csinálok.
2016. márc. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Milkakerdez válasza:

Én kikapcsoltam, de így sem engedi....

Azt írja h a ...fájl letöltése nem biztonságos, ezért a SmartScreen szűrőprogram megakadályozta a letöltést....pedig ki van kapcsolvaa

2016. aug. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!