Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik op. Rendszer a legjobb...

Kérdező.. kérdése:

Melyik op. Rendszer a legjobb játékra? (win 8.1 vagy 10? )

Figyelt kérdés

Win 7-tem volt sok ideig és meg voltam elégedve vele,majd frissítettem win 10-re(tiszta telepítéssel) és elkezdődtek az állandó fps ingadozások.Most már 2 hónap után kezd elegem lenni a win 10-ből emiatt,hogy a gta v fps droppal fut egy gtx 770-en teljesen low grafikán is holott win 7-el gyönyörűen ment.

Most azon gondolkodom hogy áttérjek-e a win 8.1-re?Mennyire kiforrott a win 7-hez képest?



2016. febr. 10. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Driverek fent vannak? Videókártya, stb.. Nekem is win10 van, ami 7 en nem működött, vagy nagyon laggot, az itt most valahogy jó, de lehet hogy csak vírus volt a gépemen.
2016. febr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fent van minden driver,minden a legfrissebb,de amióta felraktam a win 10-et azóta van hogy jól futott a gta,de tegnap jött frissítés és megint szarul megy.A most wanted 2012 is 3 napig jól ment majd elkezdett dropolni 30 fpsre majd megint 60-ra fel.
2016. febr. 10. 12:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Win10-en sok embernek problémás a jatekok,allitolag mindig rosszabb,plane tegnapi frisites utan (ami van akinek meg nem erkezet meg).

Fórumokon nézelődj... Win7en futtnak nalam is szepen a jatekok bar nem ez miatt raktam vissza.

2016. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fórumon is többen panaszkodnak a tegnapi frissítés miatt.Úgy döntöttem felrakom a win 8.1-et.Legalább kipróbálom.
2016. febr. 10. 13:44
 5/6 A kérdező kommentje:
Megtörtént a visszaállás és megszűnt minden probléma.Valóban a win 10 még gyerekcipőben jár.
2016. febr. 10. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Win 8.1
2016. febr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!