Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan ingyenes szövegszerk...

Van olyan ingyenes szövegszerkesztőt és táblázatkészítőt, amely rendelkezik a Microsoft Office által készített Word és Excel programok alapvető funkcióival?

Figyelt kérdés
Jelenleg az OpenOffice-t használom, ám az elég pofátlanul korlátozza a használatot, pl: nem lehet tabulátorozni, a sorszámozást 9 után szándékosan elbarmolja, csak a saját fájltípusában akar menteni :stb.

2016. febr. 12. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Libreoffice?
2016. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tabaki ***** válasza:
Hát, én az OpenOffice-t egy kipróbálás kedvéért nem fogom telepíteni, de egészen biztos, amit írtál róla? Én elég régen dolgoztam vele, de akkor nem tűnt úgy, hogy kritikus hibái lennének, pedig az még egy pár verziószámmal odább volt. Mellesleg én is LibreOffice-t használok, igaz, nem azon a szinten, hogy ki merjem jelenteni, hogy az lesz a megoldás.
2016. febr. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kipróbálom ezt.


#3

Én is csak tegnap vettem észre ezt a Writer-ren, ahogy írni kezdtem. Többször elmentettem, kiléptem majd vissza, és azután is megcsinálta ezeket. Különösen bosszantó a tabulátorozás, hiszen hiába pipáltam ki a beállítások közt, a Bekezdés menübe akkor se jelent meg. A Calc-ot nem használom annyira, de számítok rá, hogy abba is vannak ilyen durva húzások.

2016. febr. 13. 06:44
 5/5 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Google Driveban a Dokumentumok és a Táblázat. Telepíteni nem kell, böngészőből működik Google (Gmail) felhasználónévvel.
2016. febr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!