Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem indul a Free Pascal. Miért?

Adamhu99 kérdése:

Nem indul a Free Pascal. Miért?

Figyelt kérdés
Egy ideje nem működik a Free Pascalom és nem tudom hogy mi lehet a hiba. Újra telepítettem a Free Pascalt de nem oldódott meg a probléma. Semmi változtatást nem csináltam a gépemen/gépemben, csak Win10-re frissítettem az operációs rendszerem. A tanárnőm szerint attól még mennie kéne. Szerintetek mi a probléma?

2016. febr. 18. 15:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy amikor megnyitom a Free Pascalt akkor elkezd dolgozni a "Rendszer és tömörített memória" és szó szerint lefagy a gépem. A RAM-omat teljes mértékben kihasználja és utána kiírja hogy nincs elég RAM-om. (4 GB RAM van a gépemben most is és eddig is annyit volt).
2016. febr. 18. 15:48
 2/4 anonim ***** válasza:
rakj fel egy újabb freepascalt
2016. febr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem működik..

[link]

innen letöltöttem, de nem volt futtatható...


[link] innen töltöttem le, most és ugyan az a probléma..


valami más ötlet? vagy az a fenti link jó csak én nem tudtam rendesen elindítani? (feltelepítettem meg minden, de nem volt olyan fájl amivel el tudnám indítani..)

2016. febr. 18. 19:02
 4/4 A kérdező kommentje:

sikerült megoldanom a problémát, a felső linknél mind a 2 linket le kell tölteni (nem olvastam el).

Azért köszönöm a segítséget.

2016. febr. 18. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!