Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a története a layers of...

Dóra0205 kérdése:

Mi a története a layers of fear -nek? Valaki elmagyarázná? Nem értem. 😓😓😟😟

Figyelt kérdés
2016. febr. 18. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
De ezt miért a számitástechnika-programokba irod ki? Szerintem jobb helyen lenne a szórakozás-játékokban.
2016. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad van😂
2016. febr. 18. 18:26
 3/7 anonim válasza:
92%

Én az utolsó fejezet előtt járok most, szóval a végét nem tudom, de elmondom, mit tudok jelenleg.

Szóval volt ugye ez a festőfazon, aki a feleségével és a gyerekével élt egy házban. De valahogyan tűz ütött ki, miközben mi (szóval a festő) távol voltunk a háztól, de a feleségünk otthon volt, és korházba is vitték, később pedig tolókocsiba került (a gyermekrajzokból ez kiderül) . Feltehetően az arca is összeégett, mert ugye a szellemével összefutunk néha, és annak elég ronda az arca. Ezután új házba költözött a család, (valószínű ez az, ahol a játék játszódik). Ám a család nyilván megsínylette az anya esetét, és a festő is alkotói válságba került, ezért elkezdett masszívan alkoholizálni. Na ami ezután történt az eléggé ködös, valószínű a vége fogja feltárni mi is történt valójában, de nekem jelenleg az a tippem, hogy a festő kinyírta a feleségét és a gyerekét, sőt, talán még a saját lábát s ő vágta le, de ez csak tipp, szóval a végén valószínű kiderül.

2016. febr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
72%
Előző vagyok, befejeztem a játékot, és a vége nem sok mindent vaszolt meg. Elég sok teória kering neten, arról, mi is történt valójában. Az biztsos, hogy volt ugye az a tűz, ahol a feleség arca összeégett, és tolókocsiba is került. A gyereknek is túl kellett élnie a tüzet, mert az új házban (ahol a játék játszódik) van gyerekszoba, rajzok, stb... Ezután feltehetően a feleség depresszióba esett, és az összeégett arca miatt (is) megromlott a viszonya a férjével. Ez így ment egy darabon, ami ez után történt, az viszont homályos, a narratíva alapján több lehetőség is van. Ami biztos, hogy a feleség a fürdőszobában csinált valamit egy késsel, ami ettől véres lett, és a festő is elszörnyülködött rajta. Vagy öngyilkos akart lenni, vagy pedig a gyereket akarta megölni. Ha az első a tényállás, marad jó pár folt a történetben, pl a gyerek sorsa, amire nem igazán utal semmi, csak azt tudjuk, hogy nincs. Ha a másosik lehetőség valósult meg, akkor értelmet nyer, hogy miért látta szörnynek a festő a feleségét a játék során, és a gyerek sorsa is világos (a feleség megölte) és az az elmélet is megállná a hejét, hogy ezek után végül a festő nyírta ki a feleségét, és kiszedte belőle azokat a részeket, amiket abban a szekrényben látunk a festős szobájában, ahol a festett kép is van. Ezzel az elmélettel annyi a baj, hogy semmi nem utal arra, hogy a gyerek is ott volt a fürdőszobában. Remélem tudtam segíteni :)
2016. febr. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen ezekre én is gondoltam éa ugyanúgy a gyerek kérdést nem értem... Nem túl világos...
2016. febr. 26. 15:55
 6/7 Meighan válasza:
95%
Szerintem a feleség lett öngyilkos a fürdőben. A gyereket elvették a pártól, lehet találni leveleket hogy a festő ügyvédje segitségével próbálja visszaperelni - sikertelenül.
2016. febr. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Szerintem a felesége részeiből(vére újja csontja bőre stb) ból újra akarta festeni a feleségét, szóval hogy újra gyönyörű legyen.
2016. márc. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!