Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gta V-vel ilyenkor mi a teendo?

Gta V-vel ilyenkor mi a teendo?

Figyelt kérdés
Az van h csinaltam egy uj fiokot mert az elozobe nem tudtam sehogy se bejelentkezni. Aztan bejelentkeztem az ujjal de kiirta h keri az aktivalo kodot amit be is irtam de azt irja ki h ervenytelen v mar hasznalatban van ez a kod. Megprobaltam az eredeti fiokomba belepni sikertelenul. Na most az volna a kerdesem h ezen az allapoton h lehetne valtoztatni?

2016. febr. 25. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom lehet kérni jelszóhelyreállítást, vagy akármifene van azoknál a fiókoknál, illetve customer support. Mást nemigen.
2016. febr. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Másik fiókban már nem fogod tudni aktiválni a játékot, hisz az első fiókodnál felhasználtad a kódot.


Az egyértelműség kedvéért, milyen fiókról is beszélünk? Steam vagy a Rockstar sajátja? (Nincs meg a GTA5, de ez minden ilyen kliensnél ugyanazon az alapon működik.)


Az egyetlen, amit csinálni tudsz, az a különböző jelszó-helyreállítási próbálkozások, illetve a Supportnak írhatsz. Azért remélem, a korábbi fiókhoz kötött e-mail címedbe még be tudsz lépni. Egyéb esetben nehéz dolgod lesz...

2016. febr. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Az a durva, amikor kamu emailel regisztrál. Láttam olyat. Akkor viszont tanulópénz...
2016. febr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hasznalok soha kamu email cimet azonban meg a jelszo helyreallito dolog sem valt be. Csak azt nem ertem mert nem lehet azt megcsinalni mind a 4el h ha nem feltetlenul akarok bejelentkezni (online) akkor van olyan h OFFLINE mode ami jol is mukodott az elozo resznel ertem en h sokan szeretnek multizni mert tenyleg jo csak ne legyek rakenyszrritve. Amugy mar megoldodott a GTA ugy mert kicsereltem konzolos verziora. Az a vicc h leszedtem a GTA 4et ennek ellenere tudok vele jatszani ami jo meg minden de nem ugyanaz a jatekelmeny. Ugyhogy mostantol Gta szintu jatekot inkabb konzolra veszek ha tudok.
2016. márc. 24. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!