Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal és hogyan...

Milyen programmal és hogyan lehetne ilyen effekteket csinálni mondjuk egy mozgóképnek? (link)

Figyelt kérdés
[link]

2016. febr. 27. 10:33
 1/5 tabaki ***** válasza:

Szigorúan csak az érdekesség kedvéért: Blenderben csináltam valami hasonlót, ...

[link]

... de ha nincs tapasztalatod a kompozitálásban, nem fogom elmondani, hogyan.

2016. febr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:

Ezen egy kissé erősebben:

[link]

2016. febr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké, mindenesetre köszi :D

Utánakerestem egy kicsit, aztán photoshopban csináltam valami ilyesmit én is.

[link]

2016. febr. 28. 10:09
 4/5 tabaki ***** válasza:

Ügyes vagy, szerintem jól mutat. Közben megtaláltam egy régi kérdést, amelyiknél hasonlót mutatok be állóképen:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__6..

Blenderben ehhez hasonlóan mozdítottam el az egyik színcsatorna képét rövid időre. Eltérés a te megoldásodtól, hogy az effekt többletmunka nélkül elnyújtható:

[link]

A te gifedben nem egészen értem az átlátszó rétegek szerepét. Mindenesetre, ha elég egy-egy villanás, akkor semmi nehézség nincs a feladatban, a videó kiválasztott képkockáit hasonló módon szétválasztod, elcsúsztatod, aztán újra egybelapítod, és mozgóképként mented. Ha nem volna Photoshopod, amely videót is tud menteni, akkor meg az így előkészített képkockákat egy videószerkesztővel bevághatnád a helyükre. Erre bármelyik megfelel, szerintem még a Movie Maker is.

2016. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. :)
2016. márc. 4. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!