Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem lehet windows 64...

Miért nem lehet windows 64 bites verziót felrakni?

Figyelt kérdés

A required CD/DVD device driver is missing. If you have a driver floppy disk, CD, DVD or USB flash drive, please insert it now. NOTE. If the windows installation media is in the drive, you can safely remove it for this step.


Ezt irja ki amikor telepiteni szeretném,próbáltam usb-ről, cdről,próbáltam 2.0ás usb-be rakni, átteni egy másikba.Azt is olvastam más helyeken hogy töltsem le a szükséges sata drivereket hozzá majd tallózam be a telepitésnél, megvolt, de ugyse fogadta el. Ugyan ezt irja ki win10/8/7 nél.A 32 bites verziót problémamentesen felrakja de a 64esnél minden esetben ezt irja ki, és szükségem lenne erre.

Valami ötlet?



2016. febr. 27. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán mert a procid 32bites? (32bites procira 32bites op.rendszer , 64bites procira meg 32 vagy 64bites op.rendszert tudsz rakni)!
2016. febr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
erre énis gondoltam, de sehol nem találok információt hogy hány bites lenne a proci
2016. febr. 27. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:
A pontos típusa alapján a neten megtalálod a részletes adatait...
2016. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megnéztem és 64 bite, szóval ezis kihúzva
2016. febr. 27. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!