Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a szarnak ragaszkodik a...

Mi a szarnak ragaszkodik a Winfos 10 a swap file-hoz 16 GB RAM mellett is?

Figyelt kérdés

Agyam megáll. Settingsnél system letiltottam a swap file-t az összes meghajtóra. Újraindításkor hibaüzenet: a winfos hibát talált a swap file-ban és létrehozott egy ideigleneset.

????


Miylen hibát? Letiltottam no swap file!! Na akkor újra. Letilt no swap. Újraindítás ugyanaz. Hiba és létrejött a swap file.



??? MI az hogy nem lehet letiltani a swap-ot? Minek kell egyáltalán a swap 16 GB RAM mellett?

És jönnek a hibaüzenetek hogy elfogyott a memória és be kell zárni néhány programot!!!!!

Elfogyott a 16 GB RAM miközben csak egy browser + torrent fut!!! ÉS nézem a ram monitort kb 80% a ram-nak szabad!!


Winfos 10!!!!!!!!!!!!!

Mi a szarnak kell ilyen trágyahalmot kiengedni? Ez nem is béta ez alfa állapotú szutyok!!!


2016. febr. 29. 08:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
4%
Érdekes, nekem win 7 van fent és eddig egy árva üzenetet nem kaptam hogy frissítsek win 10-re. Az meg hogy olyan laptopot vettél amin win 10 van, az igazán nem a win 10 hibája. Vehettél volna operációs rendszer nélkül is gépet, de akár le is törölheted. Egyébként meg ajándék lónak ne nézd a fogát!
2016. febr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

"Egyébként meg ajándék lónak ne nézd a fogát!"



Hagyjuk már ezt a szar kamut!! Hol ajándék az!! Megfizeted te az árban azt is ami "ajándék".

2016. febr. 29. 13:24
 13/19 A kérdező kommentje:

"Vehettél volna operációs rendszer nélkül is gépet,"


Nem, nem vehettem volna. A kinézett gép csak így kapható.

2016. febr. 29. 13:24
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Írhattam volna még értelmes érvet, de kár az ilyen ostoba birka fogyasztóba mint ami te vagy.
2016. febr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

"Írhattam volna még értelmes érvet, "


Még? Miért még? Eddig egyet se írtál.

2016. febr. 29. 15:13
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Látod? Mondtam hogy kár beléd! :)
2016. febr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
te inkább dobj ki mindenféle ilyen eszközt,és menj építőkockázni vagy legózni.szánalmasan hülye vagy.
2016. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

"vagy legózni.szánalmasan hülye vagy."ű

Aztán miért is madárkám? Áruljuk már el hadd tudják mások is!


Na akkor: miért is?

2016. márc. 1. 10:37
 19/19 anonim ***** válasza:
40%
Először is:a a fentiek nagyon helyesen leírás hogy a windowsos programok egy része mindenképpen a lapozofájlrol tölt be valamit. A Windows kernel maga is ha nem is egészében de kis részében a lapozofájlrol használja mástnem hibernáció céljából illetve a registryt is oda tölti be. A kikapcsolt swap Windows 7 esetében emulációs trükk valójában akkor is a lapozofájlt ugyanúgy létrehozza. Persze minimális méret mellett. A Windows 10 igyekszik megoldani ugyanezt csak még nem optimalizálták annyira mint a hetest. Emiatt lehetnek hibák. De kapcsold vissza a pagefájlt jobban jársz ha nem értesz hozzá ne nyúlj az ilyennek. Magadnak okoztál kék halált vele.
2017. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!