Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha CD key formájában veszek...

Ha CD key formájában veszek CsGo t akkor is működni fog a piac?

Figyelt kérdés
Ha cd kulcsal veszek cs go t akkor mukodik a piac mert egy páran azt mondtak hogy nem (elnezest a helyes iraset telefonrol vagyok)

2016. márc. 3. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
telefonban van autocorrect jobban kellene írnod mint gépen.. egyébként szerintem nem is nagyon van dobozos csgo nem tudom ki találta ki ezt a hülyeséget a piaccal..
2016. márc. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A piac akkor mukodik, ha a Steam szinted nagyobb mint nulla. A CD key ezt nem noveli, tehat ha eddig nem volt Marketed akkor ez utan sem lesz.
2016. márc. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha steamen vásárolod meg akkor 1 -es szintű leszel ha boltban veszed a kulcsot , vagy nettről akkor 0-ás szintű maradsz . a piachoz szerintem 1 -es szint nem elég ha nem legalább 2-es ,3-as kell hozzá.
2016. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem a Steamről vásárolod meg legalább 5 Euróért, továbbra sem tudsz piacozni.
2016. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben de már van játék a steam accomon ráadásul bőven 5 euro felett csak nem a cs go és nem tudom hogy lesz e. Egyes szintűvagyok a steamen.
2016. márc. 3. 17:48
 6/10 A kérdező kommentje:
És kedves 1. válaszoló. igen van, viszont engem nagyon idegesít hogyha kijavítja amit nem is akarok, valóban néha jól jön...
2016. márc. 3. 20:34
 7/10 anonim ***** válasza:
ha nem steamen vetted a játékokat akkor tök mind1 hány eurot ér .
2016. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: Az unokaöcsém már vagy a huszadik olcsó dobozos játékot aktiválja Steamen abban a hiszemben, hogy egyszer majd jó lesz (nincs bankkártyája és a szülei nem hajlandók online vásárolni). Már vagy hússzor elmondtam neki, hogy a Steam áruházon belül kéne vásárolnia, de nem hiszi el.
2016. márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fog! én is így vettem
2016. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a piac nem = azzal hogy enged tradelni előttem szóló te kevered a szezont a fazonnal.
2016. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!