Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Régebben telepített win7 32...

Davide89 kérdése:

Régebben telepített win7 32 bit mellett egy külön partícióra feltelepített win7 64 bit mennyire akadnak össze?

Figyelt kérdés

Adódott egy kérdésem, mégpedig az, hogy adott a laptopom, amin van egy már több éve telepített 32 bites Win7 (tudom, illik max évente, de inkább gyakrabban újrarakni, de ebbe most ne menjünk bele). Tehát szeretnék utólag létrehozni a vinyón egy partíciót (valami erre való programmal), amire szeretnék feltenni egy 64 bites win7-et. A régi win7-nek tökéletesen működőképesnek kell maradnia minden programmal együtt, ez feltétel sajnos. Tehát a kérdés az, hogy ha csinálok egy partíciót, amire aztán feltolok egy 64 bites win7-et, akkor az mennyire fog összeveszni a jelenlegi 32 bitessel?

Olvastam, hogy különböző windows verziók esetében fontos a telepítési sorrend, de ez ebben az esetben is szempont-e?



2016. márc. 4. 21:38
 1/2 csigusz27 ***** válasza:
Külön partíción nem akadnak össze,a telepítési sorrend dual boot-nál fontos
2016. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor tehát azt mondod, hogy biztosan egész nyugodtan feltehetem a meglévő 32 bites mellé a 64 bitest, semmi gond nem lesz?

A multi-boot lenne az, amikor 2 különbözű verziójú windows, pl egy win 7 és egy win 8 van telepítve, a dual-boot pedig az, hogy 2 ugyan olyan, csak pl más bites?

2016. márc. 5. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!