Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mlyen vágó programokat ajánlotok?

Mlyen vágó programokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Valami jobb félét szeretnék és ingyeneset....Meg ha valaki tudja azt,hogy honnan lehet Crack,vírus és minden egyéb nélkül...De azt ne írjátok,hogy Microbit,Ncore mert nincs egyik sem!!!

2016. márc. 16. 19:03
 1/7 A kérdező kommentje:
64 bit-es Laptopom van!!!
2016. márc. 16. 19:04
 2/7 A kérdező kommentje:
×minden egyéb nélkül letölteni...
2016. márc. 16. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt elárulnád, hogy mi az anyámat akarsz vágni vele? Mert kurtára nem mindegy ám, hogy például hang-, vagy képvágó kell?

Ha zenét, hangot és ingyen akkor Audacity.

Ha videót ingyen akkor youtube beépített vágója, vagy windows movie maker. A használhatóbbak nem ingyen vannak, bár elképzelhető, hogy van félprofi, vagy amatőr vágóprogram ingyen

2016. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kszk2 ***** válasza:
100%

Blender jó de bonyolult

Én a Hitfilm 3 express-t ajánlom :-)

2016. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 CspCsj ***** válasza:

Ahogy #3 írja:

- hanganyaghoz Audacity [link]

- videóanyaghoz a Movie Maker, ami az Essentials programcsomag része (telepítésnél lehet választani, hogy mást ne telepítsen) [link]

- vagy talán kicsit még többet tud a szintén ingyenes VideoPad [link] (bár ez angol nyelvű)

2016. márc. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én szerintem kezdek egy könyebb pl Movie Maker de a Hitfilm 3 express nagyon tetszik ahogy láttam! Úgyhogy a 2.válaszoló légyszives ha tudsz valami normális ingyenes linket akkor küldd el!
2016. márc. 17. 06:57
 7/7 kszk2 ***** válasza:

Csak simán megosztassz egy linket FB-n/Twitteren regisztrálsz az email címeddel és odaadja a letöltő linket.


De mivel én már regisztráltam ezért megkaphatod az én linkem XD

[link]

2016. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!