Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb videó vágó/sz...

Melyik a legjobb videó vágó/szerkesztő?

Figyelt kérdés

adobe premiere pro


sony vegas pro


cyberlink power director



2016. márc. 21. 19:15
 1/6 íazazazazaza ***** válasza:

Én Adobe párti vagyok, tehát én azt mondom hogy Adobe Premiere Pro de nem mindegy mire kell, mert pl speciális effektekre jobb a Sony Vegas mint egy Premiere, bár én arra akkor már inkább Adobe After Effects-et használnék.


Üdv, :D

2016. márc. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egyertelmuen a cyberlink powerdirector de attol is fugg hogy mire szeretned hasznalni... Gyorsitas lassitas visszafele lejatszas efect zene ezekben mind jo sot meg zenek osszevagasara es szerkedztesere is ezt hasznalom a youtube videoimhoz. Van egyszeru es nehezebb modja igy mindenki hasznalhatja. Van videom amiben a hsznalatat magyarazom el. Konnyen hasznalhato tobb nyelven. Szerintem messze ez a legjobb
2016. ápr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát valahogy hollywood-ban ezek közül egyiket se használják. A tudatlanok nem tudják, mi a legjobb.
2016. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit használnak halivúdban áruld már el olyan kíváncsi fáncsi vok, de arra is kíváncsi vagyok, hogy milye géppel mert akkor azt is cserélem és akkor én is olyan holívúdos csávó leszek mint te...
2016. szept. 8. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4. a google segít ebben is, ha gondolod. A címe az, hogy [link] Ez egy ilyen webes kereső, és elég sok weboldalt beindexelt már.

2 keresésből kijön, hogy például a Pixar a saját sw-jét használja vse-re ( [link] ), aztán az is, hogy előszeretettel használnak macbook prokat: [link]


Ne legyél már hülye így 2016-ban, és mentsd el a könyvjelzők közé a google.com-ot! Megéri!

2016. szept. 8. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg csúcs.Szerintem a Sony Vegas bőven jó program. Csak fel kell telepíteni hozzá a NewBlue FX-et, A Boris CC-ét ér a Boris Red-et és lehet gyakorolni és tanulni....

Egyébként nincs olyan, hogy legjobb program. Minden program másban jó. Videós feledathoz kell programot választani.

A nagyobb projektekhez a Vegas.

De felirat égetéshez, felirat szerkesztéshez, logó eltüntetéshez, sima vágáshoz, utóhangosításhoz más és más programot használok....

2016. szept. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!