Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A facebook, google csevegő,...

A facebook, google csevegő, viber és hasonló alkalmazásoknál előfordulhat, hogy olyan személy is megkapja az üzeneteim, akire nem számítok?

Figyelt kérdés
Mert van, hogy elég intim dolgokat beszélek meg viberen egyes barátaimmal, barátnőimmel és rém kellemetlen volna, ha valaki meglátná a beszélgetéseimet vagy bármiféle kivonatot kapna belőle e-mailben. Szóval mi garantálja az adatbiztonságot tudvalevő, hogy egy okostelefonon pl. minden integrálódik lassan mindennel, beleértve a közösségi oldalakat?

2016. márc. 22. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Előfordulhat (hibamentes szoftver NINCS), csak nem túl valószínű. Pár éve pont a Google Talk-jával (akkor talán még nem Hangouts) fordult elő, hogy másnak küldte el az üzeneteket, mint akinek kellett volna - én egy ismerősömtől faterjának szánt üzenetet kaptam meg, nem kis derűt okozva, mikor rákérdeztem, hogy mi a fenét akar vele. Aztán persze riadalmat, ő egy ideig nem is használta.

Megkerestem, erről volt szó: [link]

2016. márc. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!