Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 4 lány születése? Miért nem?

Sims 4 lány születése? Miért nem?

Figyelt kérdés
A sims 4-el játszom egy ideje, de amióta játszom, egy alkalommal se sikerült a simjeimnek lányt világra hozni. Olvastam pár trükköt, pl.: Pop zenét kell hallgatni a simmel, epret kell enni, és a női simmel kell a férfire kattintani, a gyereknemzésekor. De csak nem akar lány jönni... most belekezdtem egy új családba és megint babavállalást tervezek... de addig nem merek belefogni, ameddig nem tudom, hogy kell lányt csinálni. Tipp?

#Sims #Sims 4 #The Sims 4 #the sims 4 lány #sims 4 szülés #the sims 4 pregnant #the sims 4 girl born #the sims 4 girl #the sims 4 born
2016. márc. 23. 02:29
 1/7 Karenjeans87 válasza:
Ha kalóz verzióról van szó akkor lehet ilyen, sőt sok más is. Esetleg hibás a szoftver, akkor szerintem vissza lehet vinni:D Ilyen problémáról még nem hallottam:D
2016. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 pipi22 válasza:
Van egy olyan bug a sims 4-ben, hogy ha az első gyermeked fiú lesz, utána csak fiúd születhet a háztartásban.
2016. márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az én családomban egy szőke apa és egy vörös anya volt, az első gyerek szőke fiú lett , a második vörös lány és így váltakozva... vicces volt :'D de amikor ikrek születtek két fiú, akkoris a hajszín ugyanúgy váltakozva maradt, úgyhogy szerintem csak egy bug
2016. ápr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nemtudom hogy sims4ben is műkődik e de a 3ban azt kellett hogy ha lányt akarsz egyél dinnyét ha fiut almát
2016. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem is csak egy bug,de ha nem oldódik meg bizonyos időn belül akkor szerintem kezdj másik családot hátha helyre áll.
2016. nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hallgass sok popot, az tényleg eredményes. Most született lányom :)
2018. jún. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hallgass pop zenét és egyél epret 2-3 percenként. Nekem bevált.
2018. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!