Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen Androidos vírus ez?

Milyen Androidos vírus ez?

Figyelt kérdés
Egy megbízható oldalról töltöttem le egy Modolt játékot a telefonomra. Telepítés előtt átfuttattam a programot az ESET-tel, ami "Packed Jiagu A" néven potenciálisan nemkívánatos programnak minősítette. A programot a kommentekben mindeni dicséri, telepítő és bemutató videó is van róla, de mégsem vagyok benne biztos hogy megbízható. Mit tudtok erről a vírusról, mi a véleményetek?

2016. márc. 27. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:

nem egy nem megbízható oldalról kéne töltögetni a hülyeségeket

én annyit tudtam hackelni, hogy a reklámokat kiszedtem és pénzt addoltam magamnak egy játékban, mert a többiben nem jó(lucky patcher)

2016. márc. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan rakd fel, amíg nincs hozzáférése sms küldéshez/hívásindításhoz addig sok bajt nem csinálhat, még ha vírusos is, max adatokat küld rólad (de nyugi, azokat google, microsoft, facebook már mind tudja)
2016. márc. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké köszi! Akkor kipróbálom, bár van pár furcsa engedélye. (billentyűzár letiltása, rendszerszintű jelzések megjelenítése...)
2016. márc. 27. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!