Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet Windows 10-en az...

Hogyan lehet Windows 10-en az ablakok kereteinek a színét visszaállítani fehérre az update után?

Figyelt kérdés

Frissítettem a Windows 10-em és azonnal feltűnt hogy felvette azt a zöld színt a "keret" mint amit a tálca is használ.

Viszont ez elég rusnya és eléggé zavar is. Szerintem a fehér sokkal jobb volt. Próbáltam kikapcsolni a "Személyre szabás" menüben a "Szín megjelenítése a Start menüben, a tálcán, a műveletközpontban és a címsorban"-t viszont akkor meg fekete lett a tálca...

Van erre valami megoldás? Esetleg egy .dll fájlt megbuherálni? Vagy valami? Mindenhol csak azt találom hogy hogyan aktiváljuk azt ami miatt színes lesz. De arra semmilyen megoldást sem találok hogy hogyan lehetne visszarakni fehérre mint amilyen eddig is volt. Mert így internetezés közben és fájlok böngészésekor elég irritáló tud lenni ez a keret szín.



2016. ápr. 6. 13:57
 1/3 anonim válasza:
Két lehetőség van: Vagy minden színes, vagy semmi (azaz fehér sáv, fekete tálca és start menü)
2016. ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát előbb utóbb csak lesz rá valami cucc :D Amennyi hekker van tuti kitalálnak valamit :) Semmi sem lehetetlen csak én nem értek a Windows fájljainak a piszkálásához ezért inkább nem kísérletezek.
2016. ápr. 7. 23:49
 3/3 anonim válasza:
Megint, én. Tudom hogy rég volt a kérdés,de a mostani frissítésben már lehet külön álítgatni a kettőt (mármint tálca+startmenü és a kereteket)
2016. aug. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!