Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok windows media...

Hogyan tudok windows media playerben feliratot beállítani egy film alá?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy a fent említett programban be lehet állítani hogy ha letöltök egy filmet az alá automatikusan beállít egy feliratot. Kivitelezhető ez?

2016. ápr. 6. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Legyen a film és felirat neve karakterpontosan ugyanaz. A legegyszerűbb ha átnevezéssel a film fájlnevét beilleszted a felirat neve helyére.


Ekkor automatikusan be kell tallóznia a lejátszóknak a feliratot, de a Windows Media Player esetében kérdéses az eredmény. Az is egy olyan MS program (mint régen az IE), hogy egyszer tíz éve megcsinálták, utána le se szarták mi lesz vele, úgyhogy ez a lejátszó produkál érdekességeket újabb formátumokkal (például a dualaudio hangsávjait nem képes szétválasztani, mindet egyszerre lejátssza).


Ajánlottabbak: VLC, Media Player Classic, Kmplayer, BSplayer és minden más.

2016. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

windows media player-hez VobSub nevű programot kell telepíteni, akkor megjeleníti.

(Vagy az ajánlottak egyike.)

PotPlayer is igen jó.

2016. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Leszedtem egy VLC-t most már az lenne a kérdésem hogy a feliratot hogyan tudom beidőzíteni a hangsávhoz, tehát hogy akkor írja mikor beszélnek mert jelenleg csúszik vagy 15 másodpercet.Egy német szinkronos film alá kellene egy magyar felírat.
2016. ápr. 7. 15:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Időzíteni a SUBTITLE WORKSHOP-al tudsz,

ha letöltötted a szoftvert akkor

1 FELIRAT BETÖLTÉSE

2 SZERKESZTÉS

3 IDŐZITÉSEK-->IGAZÍTÁS-->FELIRAT IGAZÍTÁSA

FELJÖN EGY ABLAK OTT ÁTJAVÍTHATOD A KEZDŐ ÉS AZ UTOLSÓ

IDŐPONTOT.

2016. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!