Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem telepíti a frissítés...

Miért nem telepíti a frissítéseket a windows update?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem rég újra telepítettem a számítógépement. ( windows 7 ultimate 64 bites verzióról van szó) És az frissítéseknél az a probléma lép fel, hogy a service pack feltelepítése utána frissíti az update agentet és nem hajlandó telepíteni a frissítéseket. Csak keres és keres és nem talál semmit.

Válaszaitokat előre is köszönöm.



2016. ápr. 24. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Eseménynapló mit mond?
2016. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Töltsd le ezt a programot és telepítsd fel. Nekem el se indult a windows update de ez megoldotta. Szintén Win 7 Ultimate 64bit.


[link]

2016. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam a frissen telepített 7-re próbáltam meg 1 héten keresztül miden nap feltenni a frissítéseket. Órákig keresgette, persze eredménytelenül. A CPU-t és a RAM-ot 100%-on pörgette. A gép használhatatlan volt. Meguntam, és letiltottam az automatikus frissítéseket. Nincs frissítve a gép, de legalább használható. Nem tudom, hogy a MS direk akarja e a felhasználókat ilyen-olyan módszerrel rákényszeríteni a 10-re, vagy csak véletlen hiba lehet e.
2016. ápr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elsőre a válasz, hogy sikerült a telepítés és a windows update agentet is frissítette de utána kalap kabát keres de nem talál.
2016. ápr. 25. 12:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Másodiknak: köszi majd megnézem ha haza értem a melóból és ha esetleg nem működik azt fogom csinálni amit a harmadik kommentelő írt.
2016. ápr. 25. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!