Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az a CLEVERBOT? Vagy aki...

Mi az a CLEVERBOT? Vagy aki kitalálta mire használja?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 25. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

About Cleverbot

The site Cleverbot.com started in 2006, but the AI was 'born' in 1988, when Rollo Carpenter saw how to make his machine learn. It has been learning ever since!

Things you say to Cleverbot today may influence what it says to others in future. The program chooses how to respond to you fuzzily, and contextually, the whole of your conversation being compared to the millions that have taken place before.

Many people say there is no bot - that it is connecting people together, live. The AI can seem human because it says things real people do say, but it is always software, imitating people.

2016. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy robot, amivel beszélgethetsz, és válaszol. Mindig mások korábbi válaszaiból válogat, én is láttam már viszont olyan mondatokat, amiket korábban én mondtam neki.
2016. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!