Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baj a Steam -el?

Mi lehet a baj a Steam -el?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete Cs-Go versengő közben kiír jobb felülre egy üzenetet: "Csatlakozási probléma" és elkezd visszaszámolni 25 -öl. Ezután kilépek és a steam alul azt írja hogy "nincs internetkapcsolat", egy barátom sincs online. 1-2 perc múlva újra visszaáll a dolog majd 10 perc múlva megint kezdi elölről... Azóta már 1x letöröltem és visszaraktam a steamet és a Cs Go-t.

2016. ápr. 26. 11:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Ez egy asztali gép 25m hosszú internetkábellel van összekötve a routerral. Ezidáig semmi más gondom nem volt a nettel, de érdekes az is hogy miközben kidob a játék Ts en fent maradok és minden más netes cucc megy csak ez nem.
2016. ápr. 26. 11:35
 2/3 anonim válasza:
Én nem nagyon értek ehez de szerintem azert van mert a cs gonak nagy az internet igenye es ezert van az hogy a ts siman megy de a cs mar nem birja.
2016. ápr. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25 méteren még nincs nagy jelszórás .. Így nem hiszem hogy az a gond!
2016. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!