Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen informatikus állás...

Milyen informatikus állás van, ami nektek tetszik, tanultok vagy csináltok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 11. 02:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendszergazdának tanulok.
2016. máj. 11. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egy telekommunikációs cégnél dolgozom, bár a foglalkozásomnak semmi köze az informatikához, több ügyfél azzal hív, hogy hallották azt, hogy informatikus vagyok.
2016. máj. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Webfejlesztés, azon belül webdesign.
2016. máj. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Webfejlesztést tanultam pár évig suliban, később C#-ot hobbiból és 5 napos továbbképzésen.

Mellette hobbiból pár nyelvet.

Most épp webfejlesztőként dolgozok, előző melóhelyen C#-al foglalkoztam sokat. Hobbiszinten Unity motorral fejlesztek C#-ban saját játékot. Mellette ugye weboldalt fejlesztek hozzá :)

Ez mind nagyon tetszik, tanultam rendszergazda részt is, de az annyira nem jön be, papírom van róla, nem az én világom. Tanultam grafikusnak is, van arról is papírom, de az sem az én világom.


Legjobb barátomnak főleg a grafikus rész jön be, volt osztálytársamnak meg a rendszergazda feladatok tetszenek...

Igazából minddel jól lehet keresni, ha jól csinálja az ember...


23F

2016. máj. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam ez hálózat mérnök. Marha keresett, nagyon jól fizetett, elég sokan ezen a téren a Cisco nevű hálózati cég vizsgáit teszik le, amik különböző szintűek és különböző területeket fednek le, pl biztonság, wifi, routing&switching..... És ezek a képesítések nagyon keresettek. Nekem is van egy jelenleg még alapszintű (CCNA) de már hamarosan tanulom tovább, mert magasabb szintekre akarok jutni.


Igazából ami nekem nagyon tetszene az a szervizes, de az éhbérért dolgozik szóval még csak gondolat szintjén is elvetem.

2016. máj. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!