Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen program segítségével...

Milyen program segítségével tudok Linuxra Microsoft Office-t telepíteni?

Figyelt kérdés
Kubuntu-ra, vagy esetleg ubuntura, linux mintre szeretnék MS office-t. A wine akármilyen telepítőre hibát dob. Mivel lehet ezt megoldani?

2016. máj. 12. 15:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
Ne használj mo-t , az még akkor is gagyi , ha nem emulátor futatja. Ott a libre , a google drive és ha minden kötél szakad , a mo online verziója.
2016. máj. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

PDF fájlnál szerintem nem működik a karakterszámláló, és hasonló, ill. a szókeresés se tuti. De fene se emlékszik rá pontosan, csak gyanítom, hogy ilyen okok is lehetnek.

Amúgy tényleg felháborító, hogy nem fogadják el a legelterjedtebb nyílt forráskódú dokumentumfájl szabványt.

2016. máj. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Tom Benko ***** válasza:
Mi ez, valami bölcsészkar?
2016. máj. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én a te helyedben a következőket próbálnám meg.

1. libeoffice-ben .doc-ban mented el a file-okat, ez általában nem szokott problémát okozni.

2. Van a WPS office nevű programmcsomag, ami eléggé rámegy a MSO kompatibilitásra. sokkal szebben kezeli az MSO-ban készített file-okat, mint az LO. Ubuntun nekem nagyon jól fut.

2016. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14: tényleg MS szerűbb ez a WPS Office :-)

Majd meg lesem én is részleteiben.

2016. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!