Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik-e ilyen program és...

Létezik-e ilyen program és ingyenesen lehet-e a használni? Kérdés lényege lent.

Figyelt kérdés
A kérdésem összetett és egy része informatikai. Röviden: új munkahelyen kezdtem el dolgozni egy állami tulajdonban lévő cégnél. Az előző munkahelyemről eljöttem mert lejárt a szerződésem, de ott sajnos sok konfliktusom is volt. Ezeket sokszor nem tudtam megfelelően kezelni és nagyon kellett a környezetváltás és örültem, hogy találtam munkát. Itt minden jó ment, új szakmai kihívások, új emberek, de az egyik kollégám egyszer fel tett egy célozgató kérdést, hogy mi a helyzet a volt kollégáimmal. Aztán még egyszer nagyon kiváncsiskodott arról az időszakról. Ekkor fogtam gyanút, hogy valamit tudhat. Az tudni kell, hogy előző munkahelyemen végül teljesen eltávolodtam a kollégáktól sokban vagyok hibás én magam is, de a vége felé semilyen közös programra nem hívtak meg. Aztán fél füllel meghallottam, hogy ez a kolléga mesél a többieknek egy örült emberről, azt gyanítom rám célzott és pszichés betegnek tartanak. Hirtelen meg is változott a viselkedése, távolságtartó lett és nagyon figyel engem. többiek viselkedése is változott. Ezt a pletykát valakitől meg kellett tudnia. A kérdés informatikai része: A facebook-on átnéztem a közös ismerősöket egy mostani kollégámnak sem ismerőse a volt kollégáim közül senki. De lehet mégis olyan valaki, aki nekem nem ismerősöm, de a mostani és a volt kollégámnak az is merőse. Tehát ha a mostani kollégám A volt kollégám legyen B, Z meg mind kettő ismerőse csak nekem nem. Azt akarom kideríteni, hogy honnan indulhatott el a pletyka, tehát van-e olyan program, ahová a beírom a neveket kiadja, hogy mely emberek ismerik a volt és mostani kollégámat is. A facebook-on csak közös ismerősöket látsz. A céges összefonódásokra létezik ilyen program, most emberekre lennék kiváncsi. Azt azért el mondom, hogy a mostani kollégámnak sok ismerőse van a volt munkahelyemen, ami szintén egy állami cég csak másik. De mivel nagy cég több kerületi telephellyel közös ismerősünk nincsen.

2016. máj. 12. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy minden nyelven elérhető, de itt írják Facebookra a megoldást:


[link]


Röviden, ezt a linket használhatod két [ID] közös ismerőseinek kilistázásához. Az [ID] lehet egyedi felhasználónév is.


facebook.com/[ID1]?and=[ID2]


Amúgy paranoiás vagy.

2016. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos a két link nem működik. Nem vagyok paranoiás, tényleg furcsán viselkednek velem.
2016. máj. 13. 06:40
 3/3 anonim válasza:
Nő vagy férfi vagy?korod?
2016. máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!