Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt az animációt blenderrel...

Ezt az animációt blenderrel csinálták? Vagy 3dsmaxxal? Ha nem, melyik programmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok, itt egy vidi, amiről látszik, hogy blenderrel, vagy 3dsmaxxal lett készítve, az én véleményem szerint, de javítsatok ki, ha nem. Melyikkel?ű

https://www.youtube.com/watch?v=L9MT2sdWTyE



2016. máj. 16. 00:31
 1/6 tabaki ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy minek alapján zártad ki a Mayát, Cinema4D-t és a többit, vagy több program kombinációját, de ebből is látszik, hogy bőven van még mit tanulnom. Szerintem lehet akármelyik, ha értesz hozzá. Az apróbb effektek alapján én mégis inkább a profi programra tippelnék, Blenderben eléggé macerás összerakni őket, abban viszont lehet, hogy beépítve is megvannak. Meg aztán látszik a videón a szakértelem, az is valószínűsíti, hogy a stáb piaci programon nevelkedett.
2016. máj. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez akár game engine is lehet. Legalábbis ennyire igénytelen füvet nem használnék egy komoly render motor alatt:D A logós bizbasz az elején az meg valószínűleg külön lett renderelve valamiben Ahol nincs 3ds effekt csak felirat árnyékkal, azt meg az ingyenes kompozitorok is tudják.
2016. máj. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a game engineje ilyet nem tud a játéknak
2016. máj. 16. 11:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Az biztos nem, de beimportálhatták UDK/UE-ba a karaktereket, modelleket aztán ott bármit csinálhatnak.
2016. máj. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

szerintem blenderrel lehet ilyen jót csinálni:

https://www.youtube.com/watch?v=LSHLg4hEVZ8

2016. aug. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem Blenderrel, de a modelleket vagy a játékból importálták vagy más programból.
2016. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!