Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows és Linux alatt sem...

Windows és Linux alatt sem működik a "#", a "&", meg a ">" (a másik irány igen) billentyűm. Laptopról van szó! Hogy bírhatom működésre?

Figyelt kérdés

A Laptopom egy Toshiba Satellite L50-B-1K2


Se Linux, se Windows alól nem érem el a fent említett karaktereket. Ugye ehhez ALTGR billentyű kell. Na most azzal semmi gond, mert a "@" jel működik.


A billentyűk is rendben vannak, mert ALTGR nélkül mennek a betűk.


Oprendszer nélkül vettem, így sajnos driver cd-t sem kaptam hozzá. Neten kerestem, de nem találtam. De mondjuk az is csak a Windows gondot oldaná meg. Linux alatt, hogy bírhatnám életre kelteni?


Előre is köszönöm!



2016. máj. 24. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Hasznalj angol kiosztast. Akkor egyikhez sem kell altgr
2016. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De magyarul szeretném használni...
2016. máj. 24. 15:44
 3/9 Tom Benko ***** válasza:
Válassz másik billentyűzetkosztást. Bár furcsa, hogy egyik alatt sem működik.
2016. máj. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Átnéztem 102 gombos qwertz-től a 105 gombos qwerty-ig, halott billentyűkkel, anélkül, de mem ment...


Azért fura, mert egyik rendszeren sem megy, pedig a gombok működnek...

2016. máj. 25. 20:26
 5/9 Tom Benko ***** válasza:
Még mechanikai hibára tudok gondolni így.
2016. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz pontosan? Ha működik a gomb fizikailag, külön-külön is, akkor csak valami szoftveres hiba lehet, nem? Csak fura, hogy Win és Linux alatt sem oké.


Milyen hiba lehet még?

2016. máj. 26. 13:00
 7/9 Tom Benko ***** válasza:
Arra, hogy kicsit deformált a kapcsolók környéke, és amikor benyomod a gombokat, kicsit billeg. Tudod, mint a kicsit felgyűrt lap. Külön-külön pont tudnak érintkezni, de amikor az egyiket lenyomod, a másik alól kicsit elmegy az érintkező, és máris nem okés.
2016. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor érdemes egy kört futnom garancia ügyben? Mert az még van rá!

Ha egy rendszeren sem működik, akkor az már probléma!

2016. máj. 28. 15:00
 9/9 Tom Benko ***** válasza:
Igen. És szemléltesd, mert hajlamosak az ilyet azzal elintézni, hogy nem reprodukálható.
2016. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!