Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lefagy a gépem mostanában, de...

Fcbpetya kérdése:

Lefagy a gépem mostanában, de nem tudom miért!? Valaki segítsen! I5 4590 cpu,2x4gb ram,128 gb ssd (rendszer),1 tb hdd és egy 500 gb hdd (ezt csak most dugtam rá, hogy tudjak írni! )

Figyelt kérdés

Google Chrommal való netezés közbe sokott lefagyni(semmi nem ír ki),tök véletlenül most 2x-ra,annyira megmered a gép,hogy csak a reset segít,és mikor bejön a gép akkor a bootolást is átállítja!!! Ekkor visszaállítom a ssd-t,mert ez a rendszer természetesen,viszont most meg nem is látta már a bootban,de tuti jó...

Mondom eddig 2x csinálta ezt,és mikor játszok akkor nem veszek észre semmit,rammal tuti nincs gond,se a cpuval,se hdd-vel... én valami vírusra gondolok...

érdekesség,hogy mikor legagy mindkétszer valami alkalmazásbeli dolog ment,egyikszer youtubon zenét hallgattam,másodszor pedig egy videot akartam lejátszani... és felül annyit ír,hogy az alkalmazás leáíítása vagy várakozása... akármit tennék nem válaszol!!!


tipp valakinek???



2016. máj. 24. 19:23
 1/1 anonim válasza:

Nálam alaplaphiba miatt volt hasonló eset. De előtte végezd el ezeket, hátha jobb lesz :)

1. Futtatni a víruskeresőt. 2. Ha nem megy az első, rakd újra a gépedet. 3. Ha akkor sem jó, alaplaphiba gyanú. :(

2016. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!