Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha egy orosz steam kulccsal...

Ha egy orosz steam kulccsal játszok bármilyen multis játék akkor nem tudok kapcsolódni vagy azzal az emberrel együtt játszani akinek hagyományos (global) kulcsa van?

Figyelt kérdés

2016. máj. 25. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:

de

ekkora hülyeséget :D

2016. máj. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerinted az oroszok nem játszanak másokkal? Persze, hogy működik. A régiózár egyedüli lényege, hogy ne tudd számottevően (új ár Steamen 50€, G2A-n orosz régiózáras kulcs 10€) olcsóbban beszerezni a játékokat az ilyen országokból.


Eleve orosz Steam kulccsal te aligha fogsz Oroszországon kívül játszani.


VPN-nel még talán működne is, és tudnád aktiválni, de ha mégis működésre bírod Oroszországon kívül, akkor is benne van a pakliban, hogy egyszerűen letiltják a Steam könyvtáradból a játékot, rosszabb esetben az accod bánja. 1-2x ha megúszod, hát hajrá. Én a helyedben nem kockáztatnék sokszor.


Legjobb, ha nem veszel G2A-s filléres orosz kulcsokat, mert többnyire csak veszthetsz vele. Van rengeteg oldal, ahol olcsóbban kapni Global kulcsokat, mint a Steam áruházi ár.

2016. máj. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy Modern Warfare 3 játékot vettem (orosz) meg kiadásakor elég olcsón vpn-el aktiváltam azóta működik 3 másik kulccsal együtt. Figyelmes lettem rá hogy szinte minden szerveren sok az orosz és magas a pingem (100 körüli) ezt tetézve mikor próbáltam egy ismerősömmel játszani (global kulcsa van) nem tudtam hozzá kapcsolódni. Nekem ez az egyedüli problémám hogy akkor most CSAK ez a különbség az orosz és a global kulcs között? Ha rendesen tudok mással is játszani megkockáztatnék egy olcsóbb játékot is külön accba orosz kulccsal.
2016. máj. 27. 10:57
 4/4 anonim ***** válasza:

A játék többjátékos élvezhetőségért én a globált venném.

Ha nincs multi, simán mehet az orosz.

2016. jún. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!