Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyire érdemes átváltani...

Mennyire érdemes átváltani Windows 10-re 7-ről, ha az alábbiakra kell nekem a rendszer?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy stabil legyen, ne nehezen megszokható legyen, logikus felépítésű. Leginkább CS6-os Photoshopra és AutoCAD-re (tervezőszoftver) használnám. Érdekel, hogy megéri-e, vagy szerintetek maradjak a 7-esnél? Köszönöm a válaszaitokat.

2016. máj. 30. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megfelel a win7 és csak ezeket használod, akkor teljesen mindegy, hogy váltasz-e v sem. Egyébként a windowst úgy készítik, hogy a nyugdíjas is kiismerje magát.
2016. máj. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze nem csak erre de ezek a leginkább erőforrás igénylő dolgok amikre használom.
2016. máj. 30. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:
A Win10 nem logikus és ronda is, sok program nem fut alatta. Kiforratlan rendszer.
2016. máj. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 b4r4thg ***** válasza:
Nekem nincs gondom a Win10-el. Szerintem nyugodtan frissíthetsz rá.
2016. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Otthon és munkában is Win10-et használok (többek között pont AutoCAD is megy), abszolút elégedett vagyok. Még amikor kijött, rögtön frissítettem rá, na akkor egyáltalán nem volt stabil, de azóta rengeteget javítottak rajta, már hónapok óta semmi problémám nem volt vele.

A Win7 és 8 jó részeit megtartották és összegyúrták, szerintem remek rendszer.

2016. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TrollFater ***** válasza:
55%

A Win10 egy instabil vacak. Ha jót akarsz maradsz a 7-nél. Talán egy év múlva már stabil lesz, de most használhatatlan vacak. A legbénább linux disztrók szintjére süllyesztették a win10-et, azok minden előnyét mellőzve.

És ezt úgy írom, hogy használtam ezt a szemetet otthon is, munkában is.


Ha felteszed ebben lehetsz biztos:

- minden rissítésnél 50% az esély, hogy az egész rendszer szétesik

- minden frissítés után fixen elszállnak a fájlhozzárendelések (nekem közölte egy frissítés után, hogy az Adobe Acrobat nem alkalmas pdf fájlok megnyitására...)

- minden hardver szinte vezérelhetetlenül korlátozva lesz (eleinte nem értettem miért esett vissza a torrent megosztásom: hát a win10 kikapcsolta(!) a hálókártyát, hogy energiát spóroljon, pedig a beállítás szerint nem lett volna szabad)

- az új kinézet egy gusztustalan lapos élvezhetetlen irkafirka szintjén mozog. Mobilon elmegy a metró, de desktopon undorító. Az ablakok látványa pedig BÉÉÉÉNA!


Ha ezek után felrakod, akkor hajrá: én szóltam.

2016. máj. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!