Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux usb Boot?

Linux usb Boot?

Figyelt kérdés

- Miért van a Debian 8.5 -nek 3DVD -je?

[link]


- Melyiket DVD képet kell USB-re vinnem hogy telepíthessem?

-- Eddig bármelyiket raktam fel (UNetbootin programmal) az alábbiak közül, egyik sem lett bootoló .:

debian-8.5.0-amd64-DVD-1.iso

debian-8.5.0-amd64-DVD-2.iso

debian-8.5.0-amd64-DVD-3.iso


-- ami nekem kell az ANGOL és 64bit --


2016. jún. 10. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

"There are lots of files here! Do I need all of them?

In most cases it is not necessary to download and use all of these images to be able to install Debian on your computer. Debian comes with a massive set of software packages, hence why it takes so many disks for a complete set. Most typical users only need a small subset of those software packages.

Initially, you will only need to download and use the first image of a set (labelled as debian-something-1 to be able to start the Debian installer and set up Debian on your computer. If there are more images available here (labelled debian-something-2, debian-something-3, etc.), they contain the extra packages that can be installed on a Debian system (as mentioned previously). They will not be bootable and are entirely optional. If you have a fast Internet connection, you're most likely better off installing any desired extra packages directly from the Debian mirrors on the Internet instead of by using these extra images."

2016. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne ezt hanem ezt:

[link]

2016. jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a netinstallhoz nekem lassú netem van, egész éjszaka szedné a fájlokat akár
2016. jún. 10. 23:13
 4/7 anonim ***** válasza:
A "debian-8.5.0-amd64-DVD-1.iso" kell neked, és arra nagyon figyelj hogy ne NTFS hanem FAT32 legyen amibe a pendrive van formázva :) Sok sikert! :)
2016. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

# 4

Köszönöm, megnézem és visszajelzek

2016. jún. 10. 23:16
 6/7 A kérdező kommentje:
jelenleg NTFS-ben van, most megcsinálom FAT32-ben és ha kipróbáltam jelzek
2016. jún. 10. 23:18
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm #4

Jár a zöld pacsi,

a FAT32 megoldotta :D

2016. jún. 11. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!