Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen 3D-s játékok vannak,...

Milyen 3D-s játékok vannak, ami ilyen kisértetjárta helyen játszódik (pl 1 kastélyban) és nyomokat kell keresni vagy stb? Én ilyen Scooby Doo szerű dologra gondolok.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nosferatu The wrath of Malachi

Legjobb 5.1-es hanggal éjjel játszani, úgy kicsit ijesztő is lehet :P, de a Scooby Doo-tól messze áll... :P

2010. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
condemned
2010. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2010. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Silent Hill sorozat. A harmadik és a második részt ajánlom, nekem azok a kedvenceim, viszont ez a sorozat a lehető le véresebb a műfajban, és szerintem ennél ilyesztőbb játék sorozat soha nem készült. Komoly psichológiai horror, erős idegzetűeknek, viszont teljesen minőségi játék.


Az undying egy sima fps, vagyis csak mész és lősz. Jópofa, egynek elmegy.


A condemned is jó választás, az reális környezetben játszódik a silent hillel ellenben, egész jó nyomozós, bár elég véres. Nekem bejött :P


Ha a silent hill neked túl sok, akkor a Call of Cthulhut tudom ajánlani, zseniális minőségi játék az is, egy könyv alapján készült. Abban is vannak horror elemek, de csak annyi hogy pont kellemes legyen. Abban inkább maga a világ a félelmetes és elgondolkodtató amiben játszódik.


Ha nem tetszenek az ilyen fajta játékok akkor a Scoobi Doo-t toljad, én nem játszottam vele, de aranyos lehet :D


Vagy a Sherlock holmes, vagy Agata Christie akármelyik játékfeldolgozása.

2010. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha már Scooby-szerű, akkor

* Scooby-Doo! First Frights (magyar kiadási címe ''Scooby-Doo! Első rémület)

* Scooby-Doo Spooky Swamp

2013. márc. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!