Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A BIOS menübe miért nem enged...

A BIOS menübe miért nem enged be? (Lenovo ideapad 100 15ibd 80qq) Lécíves Írjatok.

Figyelt kérdés

Legelső telepítésnél beengedted de most valamiért nem.

Nem frissítem a gyártó honlapjáról a BIOS-t is de nem használt.Nyomogatm a Fn+f2, simán az F2 és Fn+F1 et meg simán az F1 et nyomtam gyorsan, meg lassan is . mitt lehet csinálni?. túl gyorsan kapcsolhat be az ssd és azért lehet a gond ? akkor mit lehetne kezdni?( A laptopot újra szeretném telepíteni)



2016. jún. 19. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz gombot nyomogatsz. Ugyan most nem emlékszem hogy mi a BIOS gombja, de amint bekapcsol a gép, én nyomogatom mint az állat :DDD nem lehet hogy f12? vagy tab. Én már nem emlékszem Valami ilyesmiket nyomogatok :D
2016. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hominida ***** válasza:
100%
Ha megígéred, hogy ezentúl úgy írod, hogy "légy szíves", akkor elárulom, hogy a gép bal oldalán, a tápcsatlakozó előtt van egy pici luk vagy gomb, ez a Novo gomb. A kézikönyv szerint ( [link] ezt kell megnyomnod a kikapcsolt gépen, és akkor indítja el az UEFI-t.
2016. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat . A 2. Müködik a módszere (és tetszik a humora). Igazából azért néztem vissza, hogy elmondjam hogy sikkerült a biosba belépnem. Ha kicsit gyorsabb letél volna (2) akkor hálásabb lenék neked de ezt a módszert gyakorikérdéseken kívül találtam meg (de attól még kösz)



FIGYELEM ANNAK AKINEK UGYAN EZ A PROBLÉMÁJA.


A Lenovo onekey menüt a Novo gombal lehet előhozni ahol be lehet lépni a boot menübe, biosba, biztonsági mentés készítés és Windows normál módú indítást csinálni.


A gombot nem egyszerü megnyomni én egy kis fa daraba beleszurtam a tűt (azért mert nem csúszik végig a tűn a kezem és akkor túl kicsi lenne az erőkar. Óvatosan a fa darabot fogva a tű tompa felével kell megnyomi a gombot amit lehet érezni hogy kattan. Be is van fejezve a fent emlitet lehetöségek vannak.

Ezt a funkciót KIKAPCSOLT állapotban kell csinálni.

2016. jún. 20. 06:15
 4/6 Hominida ***** válasza:
43 perccel a kérdésed kiírása után már kaptad a választ a kézikönyvvel együtt. :-S De az a lényeg, hogy sikerült. Ezek szerint egyedül is meg tudtad oldani.
2016. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fox Ezredes válasza:
lol mi is ugyan ekkor vettük meg a gépet amikor kiírtad ezt a kérdést
2017. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon köszönöm a segítséget .Nekem sikerült.
2017. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!