Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam letöltés kérdés? Másik...

Steam letöltés kérdés? Másik gépen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megvettem egy játékot Steamen (termékkulcsot), aktiváltam is. Azonban jelenleg a gépen eszméletlen lassú a net, kb. egy hétig tartana letölteni. Ezért arra gondoltam, hogy egyik ismerősömnél


belépnék a Steamembe, ott letölteném a gépére a játékot -> rá pendrivera -> pendriveról rá az én gépemre.


Tehát az ő "\Steam\steamapps\common" mappájából átmásolnám az adott játékot, itthon meg bemásolnám az én "common" mappámba.


Szerintetek a Steam ilyenkor felismeri, hogy a gépen van a játék és akkor már nem kell letöltenem? Vagy hogyan van ez?


Vagy elég ha pl. bemegyek a játék mappájába itthon, elindítom magát a játékot majd ugye bedobja a Steam ablakát (bejelenzkezek stb) és játszok is?


Előre is köszi.. fontos lenne!



2016. júl. 2. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy Non-Steam játéknak fogja érzékelni.

Sőt biztos.

2016. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azóta találtam egy kérdést:


[link]


"Install Steam on the new PC, copy the games to the exact folder that they were in on the previous computer and then Steam should see them. you may then need to right click on the game in Steam, click on properties and then local files and then 'verify integrity of game cache'"


Akkor ez jó hír. Remélem tényleg így van..

2016. júl. 2. 18:37
 3/3 CspCsj ***** válasza:

Igen, a másolás vagy biztonsági mentés működni szokott.

[link]

2016. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!