Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Samsung SM-T555 tablet készülé...

Samsung SM-T555 tablet készülékre lenne szükségem olyan magyar nyelvü gps navigácira amit internet nélkül is tudok használni és navigálás közben magyar nyelven beszéljen?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 18:11
1 2
 1/11 DjImipapa ***** válasza:
Sigyc, Here maps, Igo.....
2016. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kedves DjImipapa nevű felhasználó köszönöm szépen,hogy válaszolt,de a magnevezett készülékre az Ön által megírt válaszában ha bejön az oldal melyikre kattintsak, ami megbízható? Esetleg tudna közvetlen linket írni amit a kérdésemben megadtam? Előre is köszönöm szépen.
2016. júl. 8. 09:35
 3/11 DjImipapa ***** válasza:

Szívesen, tableten nekem is a here maps van, semmi baja, tévedni se szoktam el vele..... és mivel androidos a tab, így értelemszerűen a play áruház a kiindulópont!

[link]

Ám figyelni nem árt a netet, néha az Igo ingyenessé teszi a naviját, ami legalább olyan jó, mint a többi. Here maps-nál kell egy magyar térkép, hivatalos, programon belül letöltöd, és egy magyar hang, az is ott van.

2016. júl. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves DjImipapa nevű felhasználó köszönöm szépen,hogy válaszolt. Az Ön által megírt válaszában megadott egy linket ami a következő: [link]


A megadott linket töltsem le a play áruház oldaláról? Amint írta kell hozzá egy magyar térkép, hivatalos, programon belül kell letölteni ami magyar hanggal van. Esetleg tudna közvetlen linket írni a hozzávaló térképről? Előre is köszönöm szépen.

2016. júl. 10. 14:07
 5/11 DjImipapa ***** válasza:
A tableten van play áruház, ott keresőbe: here maps, majd telepítés....program indítása, lehetőleg szabadtérbe a gps beindulása miatt.majd menüben térképek letöltése, és beállításoknál hang letöltése. Ennyi.
2016. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves DjImipapa nevű felhasználó köszönöm szépen a segítségét sikerült letöltenem az alkalmazást és a szükséges dolgokat. Annyi kérdésem lenne még a használatával kapcsolatban,hogy Sátoraljaújhely Károlyi Mihály u.kindulópontból Eger Leányka u.4/a célig szeretnénk autóval eljutni. Az lenne a kérdésem,hogy be lehet e olyat állítani a gps-en,hogy a legrövidebb úton navigáljon? Ezzel kapcsolatba szeretném kérni mihamarabbi segítségét. Előle is köszönöm szépen.
2016. júl. 11. 13:06
 7/11 DjImipapa ***** válasza:
Szívesen, emlékeim szerint ha van több útvonal, akkor kiírja mind, és ott lehet választani, de lepróbálni nem tudom most. Az IGO-ba a beállításoknál van ilyen lehetőség, itt nem találtam, csak a kipipálható fizetős.....stb. variációkat.
2016. júl. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Korábban ezt töltöttem le de ez sem beszélt navigálás közben nem tudom miért Offline maps & Navigation?
2016. júl. 11. 18:45
 9/11 DjImipapa ***** válasza:
Nálam van hangja..android szövegfelolvasó kimenet beállítást igényel.
2016. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,hogy ennyit zavarlak megírnád légy szíves pontosan,hogy hol találom ezt a beálítást? Előre is köszönöm szépen.
2016. júl. 11. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!