Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vuze automatikusan seedel...

Vuze automatikusan seedel vagy kell vmit csinálni? (többi lent)

Figyelt kérdés
nCore-ról letöltöttem egy programot és kírja a Vuze, hogy "100,0% várakozik". De ha felmegyek nCore-ra akkor meg azt írja a seed-re, hogy "Stopped" Most ne basszon már fel a Vuze, hogy nCore-n azért kapok büntetést mert nem váltott át? seedelésre.

2016. júl. 10. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha várakozik, akkor várósor van. Várósor akkor van, ha több torrent fut mint amennyi a beállításokban futhat. Ha a beállításban egyszerre 5 futhat, de nálad 10 van akkor a másik 5 100%-on várakozik hogy az első 5 leálljon.


És igen, ami nem fut az egyből hit'n'run-ban van a letöltés után.

2016. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem most van 2 torrentem egyik az "Megállt" felirat van rajta (én állítottam meg azt a torrentet. És ami kellene az "Várakozik" Most mit kéne tennem?
2016. júl. 10. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"több torrent fut mint amennyi a beállításokban futhat"


Nézd meg a beállításokat és növeld meg a számot.

2016. júl. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Növeld meg az egyszerre futtatható torrentek számát a beállításoknál, vagy ha nagyon nem találod, akkor jobb egérgomb a torrentre, és kényszerített indítás.

Vedd figyelembe azt is, hogy a Vuze esetében egy bug miatt az első fél órát nem látja az nCore, hacsak nem nyomsz kézzel tracker-frissítést

2016. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megcsináltam azt amit mondtál de semmi nem változott. A jobb klikkes kényszerített indítás meg nekem nincsen.:/ lehet régi a Vuzém.
2016. júl. 10. 14:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Régi vuze-ban így szerepel, az újakban egy ikon van helyette: az ábrák közül a második (egy fektetett zöld háromszög, mellette egy piros felkiáltójellel)
2016. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!