Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A diákoknak ingyenesen letölth...

A diákoknak ingyenesen letölthető MS Office 365 általános iskolásoknak is működik?

Figyelt kérdés
Most fogok új Windowst rakni a gépemre és leformatálni a meghajtót amin a régi van. (Úgy aktiváltam). Ezért gondoltam lehetne végre eredetim is.

2016. júl. 12. 23:42
 1/7 anonim válasza:
Megvétel nélkül egy vagy kettő hónapra van ingyen diákoknak(attól függ hogy milyen országban laksz vagy adsz meg).
2016. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magyarországban hatályos törvények szerint az olyan programokat amit az iskoládban oktatnak ingyenesen beszerezhető számodra és ingyen használhatod. Pl.: Az Office 365 pont az amit le is tudsz tölteni és addig amíg diák vagy használhatod, de évenként újítanod kell a lincenszt. :D
2016. júl. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tomee xD ***** válasza:
Én találtam egy nem torrentes linket amin a teljes verzió fent van igaz a 2013-as de az is tökéletes és nem kell aktiválni...a nap folyamán elküldöm :)
2016. júl. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tabaki ***** válasza:

@#3:

Ööö... És az mitől eredeti?


Amúgy meg Kérdező mennyiben is jár vele jobban, mint a MS-Office 365-tel, vagy az eleve ingyenes LibreOffice-szal?

2016. júl. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, sőt egyetemistáknak is már.

Van valami kormányoldal ahol beírod a diákigazolvány számod meg pár cuccot és már kapsz is egy fiókot

2016. júl. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tabaki ***** válasza:
2016. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az utolsó linkről töltöm le.
2016. júl. 16. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!