Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom eltüntetni a...

Hogyan tudom eltüntetni a gépemről az svchost. Exe-t?

Figyelt kérdés
Google-be beírtam, ki is dobott pár megoldást, de egyikkel sem sikerült. kb 98%- ban terheli le a gépem, örülnék egy könnyen értelmezhető válasznak köszi
2010. ápr. 15. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
folyamat befejezése vagy folyamatstruktúra leállítása nem működik?
2010. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A könnyen értelmezhető válasz : töröld le a WINDOWS-t.

Többek között a következő folyamatok futnak a host mögött : hálózati kapcsolatok, logikai lemezkezelő, windows idő stb.

Egyszerűen szólva ezek a folyamatok irányítják az operációs rendszert, tehát nem tudsz megszabadulni az svchost.exe programtól. Ha egy hostolt folyamat pörgeti a procit, indítsd el pl. a process explorer programot és nézd meg, hogy ki van a host mögött. Utána meg kell vizsgálni, hogy az a folyamat miért veszi el a processzoridő 98%-át. Az biztos, hogy a jelenség egy problémára utal.

2010. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

már próbáltam leállítani, nem ment.

remek akkor rakhatom újra. köszi a válaszokat.

2010. ápr. 15. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön újra telepíteni. Csak nézd meg, hogy mit futtat a host. Lehet, hogy vírus vagy valami más nem kívánatos háttérfolyamat. Az a baj, hogy a winfos feladatkezelőben nem látszanak a host által futtatott dll állományok. Ezért kell egy másik process explorer program amelyik megmutatja a részleteket is.
2010. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ááá, nem vírus, azt már ellenőriztem.

azt írták hogy ez akkor fordul elő amikor xp és office 2003 van telepítve. de nincs office 2003 a gépemen.

nem értek túlságosan a géphez, kezdem elveszteni a fonalat,

de majd megmutatom egy számtech-zseni haveromnak amit írtál, ő biztos érti. csakhogy ő is kb 5 órát szenvedett

hogy eltüntesse. köszönöm

2010. ápr. 15. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!