Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom eltüntetni ezt a...

Hogy tudom eltüntetni ezt a gépemről? Nagyon fontos

Figyelt kérdés

A párom letöltött valamit, azóta semmire nem tudok rákeresni, mert ezt adja be!

Sehol nem tudok semmit keresni!Nézzétek meg, és adjatok tanácsot4!Amint bekeresek valamit, rögtön ez ugrik fel!

[link]


2010. máj. 18. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
esetleg nézd meg, nincs e ez a lap beállítva kezdőlapnak, töröld az előzményeket, nézd meg kedvenceket, nincs-e köztük. talán valamelyik segít rajtad
2010. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogy szoktál "bekeresni"?
2010. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2010. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez most egy bújtatott reklám?
2010. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem reklámnak szántam!A problémám valós!!!Egyszerűen nem tudom hogy törölhetném ki a gépről ezt a szart, mert akár a teszveszen, akár a vaterán beírok valamit a keresőbe, rögtön ezt adja ki, amint a linkem is mutatja!

Valami zenei oldalt , vagy tudom is én mit akart a párom letölteni, de ez lett belőle!!


Aki tud segíteni légyszi írjon!!

Újra kell a gépem telepíteni??

2010. máj. 18. 23:41
 6/11 A kérdező kommentje:

Lefotóztam a kezdőlapom!Látjátok a bekarikázott részt?Az is azóta van amióta ez a szutyok a gépemen van, és ha új lapot nyitok azt is angolul írja ki amint látjátok!!VALAKI SEGÍTSEN!!!!!

[link]


[link]


[link]

2010. máj. 18. 23:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Így is megpróbálhatod.

[link]

2010. máj. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nagyon aranyos,hogy fotómasinával/telóval fényképezed a képernyőt ,pedig van egy sokkal sokkal egyszerűbb módja is:ha egyszer lenyomod a Prt Sc gombot elkészült a kép.
2010. máj. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi, de ez sem jött be !A monitorról eltűnt, de ha bekeresek valamit , szintén visszajön!

Nem tudtam hogy így is lehet képet csinálni ,köszi! :) !!!

2010. máj. 19. 09:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Most tényleg a vaterán beírod hogy mondjuk Csillagok háborúja DVDét szeretnél vásárolni, erre kapsz egy babakocsit?
2010. máj. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!