Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen hátterei vannak a...

Milyen hátterei vannak a kommentáros játékfelvevésnek? Milyen jó felvevő programot ajánlanátok, ami nem okoz fps lag-ot? Valamint saját hangom felvevéséhez külön programot kell használnom vagy inkább akkor már ajánlatosabb egy kamerát használnom?

Figyelt kérdés

Nincs valami szuper jó gépem(laptop), vagyis a túlmelegedés az egyetlen főbb probléma, de egyébként jól fut. Ez azt jelenti, hogy nem szabad sok dolgot futtatni rajta és addig minden rendben, nem? Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Régebbi -talán már 'retro'- játékokról csinálnék let's play-eket. A Fraps-ot ismerem csak, mivel ilyen témában nem vagyok nagyon otthon...

Problémám az lenne, hogy zúgna a gép kommentár közben. Ezt a kamerám zajszűrőjével és Audacity-vel ki lehet szűrni, ugye? Mit tanácsoltok? Köszi a válaszokat! :D



2016. júl. 17. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden felvevő program lassítja a géped, sajnos ezzel nem lehet mit tenni. A frapset elég sokan használják, szerintem is egész jó. Ha jól akarod csinálni, akkor kamerával csinálod, hogy az egyik sarokban ott az arcod. Zúgást elég nehéz megoldani, vagy veszel egy profibb mikrofont, vagy ha a headseted mikrofonját lehet állítgatni, akkor ott tudsz javítani. Ha ki akarsz tűnni, akkor gyakran, napi szinten tegyél ki egy videót, egy videó 10 perces legyen, ha ennél hosszabb akkor megunják a nézőid, gyakorold a beszédet, ne ő-zz, legyen az elején kb 3 másodperces intro, a végén kicsit hosszabb outro, így kicsit profibbnak tűnik.
2016. júl. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!