Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Görögdinnye torta terhesség...

Görögdinnye torta terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Sims 3-ban a csajszim állandóan terhesség alatt görögdinnye tortát akar enni...De azt hogy tudom összehozni vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen akinek nem jönn össze?

2016. júl. 29. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
görögdinnye torta?? eddig nem hallottam ilyenről. Simán görögdinnyét azt tud enni, a vegyesboltban lehet megvenni, és ha az eszköztárában van, onnan tudja megenni. Sőt, ha sok dinnyét eszik a terhessége alatt, akkor nagy eséllyel lánya lesz :)
2016. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lányom lehet? :O Köszönöm a válaszodat sokat segítettél ezzel :)
2016. júl. 30. 12:29
 3/5 anonim válasza:
60%
igen dinnyével és szőlővel lehet befolyásolni a nemét, de alapból attól függ hogy a férfi a vagy a nő simmel kezdeményeztél a megfoganás előtt mindig amelyik kezdeményezett annak a nemét veszi át a gyerek is remélem tudtam segíteni :)
2016. aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tudod, dinnyével és almával lehet. Ha sok almát eszik, fia lesz. De amúgy valamelyik kiegészítővel jött szauna is, ott ki lehet választani, hogy fiút, vagy lányt próbáljanak meg "csinálni"... :D
2016. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
4 -es igen rosszul emlékeztem tényleg az alma az :P :D
2016. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!