Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 frissítése miért...

Windows 10 frissítése miért tart 20 percig, és csinál egy windows. Old mappát, mint ha régebbi verzióról frissítenék?

Figyelt kérdés

Már egy ideje win10-et használok, és felajánlotta a frissítést, majd a szokatlanul hosszú frissítés után létrehozott egy 15gb-os windows.old mappát. Miért van ez?

A válaszokat előre is köszönöm.


2016. júl. 31. 03:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Tiszta telepítésű a w10-ed? Vagy csak rá telepítettél? Nekem tiszta de ilyet nem tapasztaltam, de azt hogy mióta használom nem tudnám megmondani.
2016. júl. 31. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Windows.old mappába került a régi Windows 7.

Oda másolta, hogy vissza lehessen állítani ha szükség lenne rá.

2016. júl. 31. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A winver parancsra milyen verziót ír ki a zárójelben? Ha 10586-ot, akkor ez a win 10 "nagy frissítése". Normális dolog.
2016. júl. 31. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezt írja, akkor megnyugodtam, köszönöm.

Viszont a családban több gép is win10-et használ, azokon miért nem ajánlotta még fel ezt a frissítést?

2016. júl. 31. 12:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ajánlja fel minden esetben. Hogy miért, ne kérdezd, ilyen a windows. Katt brá a frissítések keresésére, és ha úgy sem talál, akkor nincs hozzá egyelőre.
2016. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!