Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Photoshop CC 2015...

Adobe Photoshop CC 2015 alapok megtanulása, Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni photoshop olni.(legalább az alapokat)Alakot kotudok vágni és màsik képre rárakni,de az alsk valamiért átlátszó eléggé.Valamint az adobe after effect segítségével szeretnék kisfilmet(1-2 perc) csinálni.Valaki tudna nekem segíteni?

2016. aug. 3. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

a YouTube-on összességében több hétnyi oktatóanyagot találsz.

Hogy gondoltad mégis ? Ezt a két összetett program működését majd valaki leírja neked pár mondatban, aztán majd te kened vágod ? :) Legalább annyit tegyél az ügyért hogy rákeresel !

2016. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
MÁr kerestem rá de nem találok pont olyat ami kéne hozzá.Nem kéne bírálni úgy hogy nem is tudod mi van
2016. aug. 3. 14:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem az ALAPOK (melyik tool mit tud, hogy kell használni) elsajátítása volt úgy 300 óra. Ne várd el, hogy egy kommentben összefoglaljuk az egészet.

A legjobb oktató könyvek, videók angol nyelvűek, magyarul nem sok mindent fogsz találni.

2016. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is magamtól tanultam mindent amit a PS. ről tudok.

3 éve intenzíven tanulgatom, kb. most tudom a PS. nyújtotta lehetőségek FELÉT !!!!

2016. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Te videókból tanultál?Mert én abból hogy próbálgatok rajta random dolgokat attól nem tanulom meg jobban,mert nemttudom mi mite való
2016. aug. 3. 16:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Eleinte igen, és utána is olvastam. Most már magam gyártom a videókat róla. :)
2016. aug. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megnézhetnem?Youtuben vagy fent?milyen néven?
2016. aug. 3. 16:55
 8/9 Pinczel Csanád válasza:
Én nekem körülbelül az alapok elsajátítása 10 óra ps tanulással ment yt videókból ajánlom Cerbeus tutorial videóját a többit meg angolul nézd meg hamar meglehet tanulni az alapokat :D
2016. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Youtube vagy Udemy oktató videók (fizetős, de ncore-on elérhetők).

Angolul érdemes tudni, természetesen, és a Photoshop-ot is angol nyelven érdemes használni.

2019. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!