Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 10-et megéri felrakni?

A Windows 10-et megéri felrakni?

Figyelt kérdés
A tesómnak ma rakták fel és nekem tetszik, de sok helyen olvastam, hogy nem jó.
2016. aug. 3. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez így elég buta kérdés, hiszen vannak akik szeretik a dinnyét, és van aki nem.
2016. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen géped van, régi gépeken nem biztos, hogy jó választás, mert esetleg nem lesz megfelelő driver. Nálunk 3 laptopon is (2-3 évesek) hiba nélkül működik.
2016. aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp ajánlatos legalább kipróbálni. Én még régi Intel Core 2 Duo gépre is feltettem és hibátlanul, gyorsan működik. :) Nagyon sok ember azért nem szereti, mert hozzá szoktak a régihez és nem képesek elfogadni az újat. :)
2016. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább Linux Mint...
2016. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Amikor meglett az új gépem Windows 10 Pro-val, azt hittem kivágom a géppel együtt az ablakon. Ez Decemberben volt.


Mára már annyira szeretem, hogy semmire sem cserélném a 10-et. De nekem könnyebb volt megszokni, mert 7-ről váltottam 10-re. 8-at soha nem használtam, mert a 7 és a 10 az nagyon hasonlít.

2016. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a Windows "7 és a 10 az nagyon hasonlít": jah a vírusok, trójaik és rootkitek és férgek ugyanannyira szeretik mindkettőt :)
2016. aug. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ésszel kell böngészni, töltögetni, mellette futtatni Malware keresőt. Vírusirtóból most Kaspersky Internet Security-t használok, de volt, hogy vírusirtót sem használtam. Lassítani nem lassít semmi, mert elég komoly gépem van.
2016. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!