Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7-re váltottam és miután...

Juzguz kérdése:

Win7-re váltottam és miután telepítettem nem érzékelte a vezeték nélküli kapcsolatokat, van beépített wifi a laptopban és nincs letiltva sem mivel nem is jelzi ki a hálózati beállításokban hogy van ilyen mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Az a probléma hogy tudom van olyan gomb a laptopon amivel ki és be tudom kapcsolni de nekem az a gomb nem működik . Eddig nem volt ilyen probléma win10-ről váltottam win7 re ott tökéletesen automatikus érzékelte a wifit . A win7 csak a kábelest jelzi ki sajnos .

2016. aug. 5. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csatizz a routerre, majd töltsd le a wifi (broadcom) drivert.
2016. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet kellene keresni hozzá valamilyen drivert.
2016. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kerestem hozzá drivert de nem volt jó egyik sem azóta sikerült meg oldanom a problémát. Lehúztam routerről a kábelt csatlakoztattam a laptopra és amikor bejött a net az eszközkezelőben frissítettem a drivert amit kellet és most van vezekték nélküli net . Azért köszi a válaszokat :)
2016. aug. 5. 20:24
 4/11 A kérdező kommentje:
Most viszint akadt egy másik probléma amiben újból tanácstalan vagyok. Szóval most nem tudom állítani a fényerőt mivel az Fn gomb a laptopon nem működik azért USB-s billentyűzetet amiben ugye nincs ilyen gomb ... Szóval az energia gazdálkodási lehetőségeknél is néztem már meg tálcánál is és nincs fényerő csuszkám szerintem megint valami driver hiány lehet a háttérben de nem ír ki semmit az eszközkezelő hogy hiányozna . Próbáltam úgy is hogy a videó kártyának a driverjét újra raktam de az sem segített.
2016. aug. 5. 20:28
 5/11 CspCsj ***** válasza:

Az FN gombokat vezérlő program gyártónként eltérő.

HP-nél és Lenovo-nál valamilyen Hotkey szoftverre emlékszem, ACER-nél meg LaunchManager...

2016. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Dell inspiron n5110 márkájó a laptopom amikor még működöt az nf gomb akkor így tudtam szabályozni a fényerőt Fn+F5 ezzel növeltem és a F4 el pedig csökkentettem de most nem áll fent ez a lehetőség mivel nem jó az Fn gomb .
2016. aug. 5. 21:08
 7/11 A kérdező kommentje:
*márkájú ,*fn gomb bocs a hibákért kicsit nagyon este van már egész délután meg egész este ezzel a laptoppal szarakodtam és igazából már sikerült mindent megoldanom csak ez az egy dolog maradt vissza a fényerőt valahogy feljebb kéne vinnem sajnos teljesen a minimumon van :(
2016. aug. 5. 21:10
 8/11 CspCsj ***** válasza:

Itt a driver lista:

[link]

Próbáld azokat, amiket még nem telepítettél, például:

- Application kategóriában a Quickset

- Chipset kategóriában a Management Engine


Addig is köztes megoldásként a Windows Mobilközpontban állítsd a fényerőt:

Win+X kombináció - [link]

2016. aug. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a mobil központban sincs ilyen lehetőségem :(
2016. aug. 6. 10:41
 10/11 CspCsj ***** válasza:
Ha az Energiagazdálkodásnál (Sémáknál) sem állítható a fényerő, akkor a Chipset és a Management Engine driver-eket próbálnám.
2016. aug. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!