Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 operációs rendszerb...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Windows 10 operációs rendszerből hogyan tudom eltávolítani az ESET NOD 32-t? Hol találom?

Figyelt kérdés
2016. aug. 8. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vezérlőpultban legalul a programok eltávolítása és a listából kiválasztod és duplán rákattintasz.
2016. aug. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult/program eltávolítása/eset nod32 antivirus/eltávolítás
2016. aug. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy így sem megy. Ilyenkor írj az ESET-nek e.mailben, és elküldik a speciális eltávolító programot. Legalábbis nekem anno 2 nap múlva elküldték, és pillanatok alatt teljesen leszedte.
2016. aug. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos válaszokat!

A baj az, hogy amióta Windows 10 van a gépen, azóta semmit sem találok, úgy mint rég a Win 7 vagy 8-nál.

2016. aug. 8. 17:27
 5/14 anonim ***** válasza:
Pedig ugyan ott van minden. :)
2016. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kedves Pannóniás!

Biztos úgy van ahogyan írod! Csak én felejtek el mindent... :)

2016. aug. 8. 17:53
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen kavarodást észlelhetsz, van vezérlőpult és gépház, a kettő ugyanaz, csak a gépház butább, de a vezérlőpultból sok minden át irányít a gépházba, hát elég furcsa.

A vezérlőpult olyan mint a windows 7-ben, eltévedni nem fogsz. :)

2016. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen 7. válaszoló!

Én is így jellemezném az egészet!

Valóban nagy kavarodás van, és amiatt, hogy ritkán használom, el is felejtem a dolgokat, :) míg régebben könnyen megtaláltam.

2016. aug. 9. 20:59
 9/14 anonim ***** válasza:
Ti miről beszéltek ? Semmi féle kavarodás nincs. Ja persze, ha az ember nem tud magyarul, úgy tényleg nehéz. :)
2016. aug. 10. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Bocsi Pannóniás!


Szerintem az a gond, (legalább is nálam), hogy nincs időm a gép alaposabb áttekintésére, és nem írom fel, hogy mi hol található, ezért nehezebb eljutnom oda, ahol egyszer már "jártam" és valószínű, hogy ez az oka.


Szép napot neked is!

2016. aug. 10. 06:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!