Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik az uTorrent?

Miért nem működik az uTorrent?

Figyelt kérdés

Nem rég telepítettem újra a gépet. Felraktam az utorrentet is.

Egy nappal később nem tudtam elindítani, mert kiírt eg hibát.

Fogtam, letöröltem iObit Uninstallerrel mindent, újratelepítettem megint.

Most sem működik és most is ezt írja ki: ,,Egy rendszergazda letiltotta a programot. További információért forduljon a rendszergazdához."

De én tudtommal nem tiltottam le semmit.

Melyik beállításban kellene engedélyezni ezt?

Windows 10 Pro 64 bit.

Köszönöm előre is. :)


2016. aug. 11. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt besz*ptad, mert az utorrent vírusos. Töröld le, csinálj totális rendszer ellenőrzést. Aztán keress egy régebbi verziót valahol, szoftverbázison pl.
2016. aug. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A saját oldalukról leszedve vírusos? Az Eset sem ugrik rá? Az milyen vírus ?
2016. aug. 11. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Valami a programjogosultságoknál (felhasználói fiók, tűzfal, vírusvédelem) rossz, biztos hogy nem vírusos a hivatalos oldalról.


"kiírt egy hibát" - okosabb lett volna a hibára rákeresni és azt megoldani, vagy megjegyezni és kiírni ide. Több szem többet lát, több fej többet tud és hamarabb segíthet.


Az pedig hogy te vagy a felhasználója a gépnek, nem biztos hogy teljes jogkörű rendszergazdája is vagy, a beállításokban kell utánajárni.

2016. aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Terjesztenek benne érdekes dolgokat, pl. bitcoin bányászprogramot. De nem értem, te is elnézed azt a sok idióta reklámot, ahelyett hogy feltennéd a qBittorrent-et, ami ingyenes, reklámmentes és nyílt forráskódú (szóval ha tudsz programozni, megnézheted, hogy tényleg nincs benne semmi kéretlen dolog).
2016. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A hivatalos kiadásokban sosem volt bányászprogram, sem trójai, sem más.

Valakik leszedték a normális verziót, belebuherálták a minert és minden mást, majd egy másodlagos oldalon terjesztették mint frissítést. Csak azért mert egy programnak van egy veszélyes változata, nem azt jelenti hogy a program úgy ahogy van veszélyes. Főleg nem hivatalos oldaláról leszedve.


+ a reklámok is letilthatóak, csak ki kell kapcsolni kb 5 beállítást (true-ról false-ra tenni 2 kattintással).

2016. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

,,és most is ezt írja ki: ....." - a hibát leírtam ide.

,,elnézem a sok reklámot" : nem nézem, emrt a haladó beállításokban az offer és a gui.show dolgokat false-ra állítom és már nincs is reklám.

Az utorrentet szoktam meg, a qBittorrent nekem valahogy nem jön be.

ÉVek óta soha sem volt ilyen gond, ezért nem értettem, hogy most mi a nyavalya van vele.

2016. aug. 11. 13:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen a hivatalos oldalról is vírusos.
2016. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!